Majapidamisfiltrite paigaldus, hooldus ja remont | Waterpro

MAJAPIDAMISFILTRITE PAIGALDUS, HOOLDUS JA REMONT!

Pöördosmoosi teenused

Hinnad

Joogiveefiltrite õigeaegne hooldus on teie vee kvaliteedi tagatis.
Kassettide, postfiltrite, mineralisaatorite ja membraani vahetus pöördosmoosi süsteemis.

 

Veepuhastussüsteemi paigaldus (sõltub töö raskusest) – alates 54 EUR
Filtrite vahetamine – 30 EUR
Tehniku väljakutse ( 1h ) – 30 EUR

Tehniku ​​väljakutsumine ja hind Tallinna väljaspool kokkuleppel.

Võite helistada tehnikule või saada nõu telefoni teel: (+372) 56 56 3503

 

Kui veepuhastusfiltreid vahetab spetsialist, on sellel terve rida eeliseid

N

Spetsialist teab täpselt kõiki süsteemi ebaõige töö sümptomeid ja on võimeline need kohapeal välja selgitama.

N

Pöördosmoosi filtrikassettide vahetamisel kontrollib spetsialist filtreerimise kvaliteeti spetsiaalse seadmega. Kiiranalüüs näitab, kui efektiivselt töötab membraanielement.

N

Süsteemi vea või ebaõige töö avastamisel on spetsialistil alati käepärast vajalik tööriist, tagavaraosad, tarvikud ja vahetatavad elemendid.

N

Firma, mis saadab teie juurde spetsialisti, peab filtri hooldamise üle arvestust ja annab teada, kui on aeg veepuhastusfiltreid hooldada

N

Teie saate garantii, et süsteem hakkab tõrgeteta tööle.

Veefiltrite vahetus on joogiveesüsteemide hoolduse põhiline protsess

Igal kassetil on oma ülesanne ja ressurss, pöördosmoosi või läbivoolusüsteemis olevatel filtritel kindel asendamise kord. Kui kassette ei vahetata õigel ajal, halveneb vee kvaliteet või mõjutab see negatiivselt teisi filtrielemente. Tänaseks on kodumajapidamise veepuhastussüsteemide tootjad võtnud kasutusele standardsuurusega kassetid ja vahetatavad elemendid valamu all asuvates läbivoolu- ja pöördosmoosi filtrites.

Enne membraani kõrvaldab veest mehhaanilised lisandid, kloori, klooriühendid, naftasaadused, pestitsiidid, pindaktiivsed ained, lõhnad, kõrvalmaitsed, hägususe filtrite alumine rida, mis koosneb kolmikplokist. Need täidavad väga tähtsat rolli vee puhastamises enne membraani. Selle tõhusus, jõudlus ja kasutusiga sõltub just õigeaegsest vahetamisest.

Tänapäeva turul on ka uuenduslikke süsteeme, mis ei vaja spetsialisti hooldust. Need on varustatud kiiresti eemaldatavate filtrielementidega, mida saab ühe käeliigutusega vahetada. Üldiselt on kiiresti eemaldatavad kassetid väga kallid.

Pöördosmoosi filtri membraani vahetus

See on kõige vastutusrikkam protsess pöördosmoosi filtri hoolduses. Membraani tööiga sõltub paljudest faktoritest, alustades veesurvest filtris ja lõpetades elemendi enda kvaliteediga. Miks töötab ühe filtri membraan 4 aastat, aga teise oma vaid aasta?

Telli veepuhastussüsteemi ja filtreid kohe